?

Log in

No account? Create an account
 
 
30 May 2009 @ 05:10 pm
My latest purchase from yesasia  
It's almost two months since my last post. >.< I don't have time to make new icons. :( About two weeks ago I got some CDs from yesasia. ^^ And I also got Boys Over Flower Necklace :-* It's very nice. Here are photos:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Boys Over Flowers OST Part 1 (+ 8 Photo Cards)
Ayumi Hamasaki - NEXT LEVEL (2CD+DVD) (First Press)
NEWS - color (First Press Limited Edition)
Boys Over Flowers Style - Kissing Star Necklace


And I made for myself A4 Puzzle with Lee Min Ho and mousepad with Ayumi Hamasaki:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 
 
Current Music: alan - 久遠の河
 
 
 
grania: emma watsongraniaroirdan on May 30th, 2009 08:33 pm (UTC)
Aky je nazivo ten nahrdelnik? Som velmi uvazovala, ze si ho kupim, aj s nausnickami :) Stoji za to?
Inak krasne nove kusky do zbierky, gratulujem :) Ku tomu, co si mi odpisala len asi tolko, ze ani ja som nikdy nepisala ziadne recenzie a vlastne ani blog. Ale potrebujem miesto, kde si chcem vyventilovat svoje korejsko-japonske serialove zazitky, kedze na zivo nie je s kym :( Momentalne uz aj ja robim v jednom obchodnom centre a nemam az tak vela casu ako predtym, ale stale mam chut urobit nejaku stranku :) (Vela kecam, ja viem) o:)
BOF si uz dopozerala? Ako sa ti pacil posledny diel? U mna vedie bazenova scena, videla som ju asi 5 krat za sebou :)
Mary-Tina: Erika Todamarytina on May 30th, 2009 10:11 pm (UTC)
Ten náhrdelník vyzerá super. Samotný prívesok je taký trochu ťažší. Retiazka mohla byť o trochu hrubšia, ale inak je super. :)
Dík. :)
BOF sa mi ešte nepodarilo dopozerať. Chýbajú mi ešte tuším 2 časti. Nemám to kedy pozrieť, keďže to chceme so sestrou kuknúť spolu v TV, no nejako to nevychádza. :( Vidím, že bazénová scéna je populárna. XD Videla som na viacerých weboch/blogoch, ako ju vychvalovali. Som na ňu zvedavá. ^^
Inak máš momentálne rozpozeranú nejakú doramu? Ja som zhruba pred mesiacom dopozerala kdramu My Girl. Vrelo odporúčam - romantika + komédia. ^^
Začala som pozerať jdoramu Atashinchi no Danshi s Horikitou Maki. Je to úplne skvelá dorama. Konečne po dlhšej dobe riadna sranda. XD A ešte jdoramu Ghost Friends, z toho som kukla zatiaľ len 1 časť.
Okrem toho som stihla kuknúť 2 JP filmy: Ichi a Christmas on July 24th Avenue. :)
grania: Coffee princegraniaroirdan on May 30th, 2009 10:29 pm (UTC)
No, keď dorazí výplata, asi nabehnem na ebay a kúpim si ho. Našla som tam sadu s naušnicami do 20 dolarov, takže sa ulakomím :)
Bazénova scéna zachraňuje celé BOF. Škoda, že bol ten seriál taký dlhý, 20 dielov by štačilo... ale neva, aspoň som mohla dlhšie slintať nad Lee Min-ho-m :)
My Girl som videla mne sa ten seriál vôbec nepáčil, po 10 dieloch som to vzdala :( Mám asi divný vkus.
Momentálne pozerám viac seriálov, čo akurat bežia v Kórei. Jednoznačne najlepší je Story of a Man. To som ani nečakala, ale je to proste úžas. Šetrím si diely, max. 1 za deň. Pozrela som asi 6 dielov z Cinderella Man a to je zase konina jak svet. Sladká hlúposť o dvoch bratoch dvojčatách, čo vyrastali oddelene, niečo na štýl princ a žobrák... a pritom Kwon Sang Woo je taký fešák. Skúsila som aj Just Looking (That Fool), ale ani to nie je bohviečo... No a minulý týždeň som pozrela 8 dielov z City Hall... a keďže Kim Sun-ah, takže aj keby to bola konina, jak rampa, aj tak to budem pozerať. Ale je to inak super seriál a ústredná dvojica nemá chybu :) (Zase som sa rozkecala, fakt si založím blog :)
No a stihla som aj niečo z japonska Nobuta wo Produce. Dnes som to dopozerala a bol to fakt krásny seriál, čakala som skôr romantiku, ale nakoniec som bola radšej, že to bolo o priateľstve, lebo som sa nevedela rozhodnúť, koho si má Nobuta vybrať :D
Na Atashinchi no Danshi som počula samé chvály ale ešte som sa nerozkývala a nestiahla som si to. Je tam aj romantika, či je to len kómedia?
A z filmov som stihla pár kórejských (ako inak), ale jediný, ktorý ma fakt dostal je Speed Scandal. To si pozri, ak budeš mať chuť na niečo originálne. Po veľmi dlhej dobe fakt dobrý K-movie...
Už končím, lebo ti zaspamujem celé lj :)
Mary-Tina: Rainie Yangmarytina on May 31st, 2009 09:52 am (UTC)
Ja som ho kúpila na yesasii. Keď ho sestra uvidela, hneď ho chcela aj ona, takže sme objednali 2. XD
Každý má iný vkus. :) Mne sa My Girl páčilo, aj keď zopár scén by som odtiaľ vyhodila.
Ja som už viackrát chcela kuknúť Cinderella Man a aj That Fool, no vždy som to nakoniec zatvorila. XD
Nobuta wo Produce bola moja prvý jdorama. Je to skvelá dorama.
Atashinchi no Danshi je označované hlavne ako komédia, aj keď nejaká romantika by sa tam podľa mňa mohla mihnúť. No keďže sa Maki stane matkou tých 6 chalanov, tak neviem...
Ten film Speed Scandal vyzerá veľmi dobre, idem si ho niekde stiahnuť. :)
Ja som len rada, že mi tu niekto komentuje. :))
Inak ak by si chcela, môžeš sa kuknúť na české Asian Music Fórum - http://asian-music.cz/forum , je síce hlavne o ázijskej hudbe, no je tam téma aj o filmoch/dramách a sú tam super ľudia. ^^
grania: Leightongraniaroirdan on May 31st, 2009 05:53 pm (UTC)
Ďakujem za link, prihlásila som a možno aj časom niečo napíšem. Nie som veľmi typ na fóra, na každom vyzerám, že neviem do 5 narátať :)
Nobuta wo Produce ma veľmi milo prekvapilo, hlavne koniec bol fakt úžasný. Najprv som myslela, že to bude také dosť o ničom... Shuji mi veľmi sympatický nebol, ale okolo 5 dielu sa to otočilo. Začínam mať pocit, že japonské seriály sú omnoho kvalitnejšie ako kórejské... hlavne sú kratšie :)
A tebe ako veľkej fanúšičke Ayumi Hamasaki musím povedať, že včera som si od nej stiahla nejaké skladby a dosť sa mi páči... nečakala som, že to bude také rockové... podľa jej fotiek a obalov album to vyzerá, že robí sladkú komerciu. Stiahnem si asi dalšie albumy a budem počúvať :)
btw.: pekny lay ;)
Mary-Tina: Kim Bummarytina on May 31st, 2009 06:04 pm (UTC)
Som rada, že sa ti páčia songy Ayu. Ona robí taký mix popu a rocku. Také rockové albumy sú hlavne My Story a Guilty. Najnovší NEXT LEVEL je trochu iný než predošlé albumy, zamiešala do songov trochu elektroniky ale samozrejme nechýbajú aj rockové pecky ako je song Rule či indentity. :)
Dík! Na fruitstyle sú vždy skvelé layouty. :P Pri layoute bolo napísané, že odporúčaná veľkosť headeru je 625px+248px. No keď som si ho spravila a dala do layoutu, samozrejme bol malý. :/ Ešte k tomu som si PSD neuložila, takže som na kraje dala textúru, aby som ho predĺžila. XD
rambutanyuexinrambutanyuexin on May 31st, 2009 01:04 am (UTC)
WHOA! I'd love to have the BOF necklace!! (: Envy you loads!!
HM: sparklememorialhime on June 16th, 2009 04:03 pm (UTC)
that's a very cool mouse pad~!